INFORMACJA O PRODUKTACH BLÅKLÄDER

Jakie są twoje wymagania dotyczące odzieży roboczej? Trwałe i funkcjonalne, ale także stylowe i wygodne? Blaklader jest przeznaczony dla tych, którzy szukają funkcji i jakości. Traktujemy naszą pracę bardzo poważnie i uważamy, że każdy szczegół musi być zaprojektowany i wykonany z najwyższą starannością, aby upewnić się, że nasza odzież robocza naprawdę działa i da sobie radę w najtrudniejszych warunkach.

 

Najlepszy przykład to nasze spodnie rzemieślnicze, mają trzy szwy igiełkowe w punktach nacisku, szyte specjalnymi maszynami w naszych fabrykach. Do jednej pary spodni jest potrzebny prawie kilometr nici, dzięki temu otrzymasz odzież, która jest tak trwała, że ​​możemy zapewnić dożywotnią gwarancję na szwy. To tylko jeden z detali, który odróżnia nasz rzeczywistą jakość od taniego importu masowego.

 

Posiadając cały łańcuch, od projektu po zarządzanie produkcją i zapasami, jesteśmy przekonani, że to, co dociera do każdego klienta, jest tak samo dobre, jak powinno być. Ubrania, które przetrwają dłużej, nie tylko zmniejszają koszty, ale także zużycie zasobów Ziemi. Zrównoważone rozwiązanie, zarówno dla Ciebie, dla nas, jak i dla środowiska.